Sosyal Medya |Facebook Twitter Google+ Youtube

KURUMSAL

1992 yılında kurulan firmamız yükselen marka değerini, ürün kalitesini ve sektördeki öncülüğünü ülkemiz sınırlarını aşarak, bir dünya markası haline getirmeyi vizyon edinmiş, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüyen ve gelişen, uluslararası markalarla rekabet edebilmeyi hedef edinmiş, çevreye duyarlı ve ülkesine katkı sağlayan şirketler grubudur.

Firmamızda sektörüne hizmet için kendini yetiştirmiş, olaya ticari değil, teknoloji, görsellik, uzmanlık, profesyonellik olarak bakmış bir ekibi bir araya getirdik.

24 yıllık tecrübesiyle onlar artık sizin için profesyonel çözümler üretecek, sizin için en iyi tasarımı, en dinamik ve kullanışlı çözümü bulacaklar. Amerikan panel,  melamin, pvc, ahşap ve cnc çizim kapı, mutfak ve banyo  dolabı, gardolap ve yüklük,  gibi bir çok mobilyayı sizi ve firmanızı en iyi yansıtacak şekilde tasarlayıp/üretip  müşterilerinizin, işinizin kalitesini daha iyi anlamasını sağlayacaklar. Ayrıca ürünlerimizi; ahşap, pvc kaplamalı ve kompozit kapı kasası, kapı pervazı, kapı sereni ve laminat kaplama gibi yarı mamul ürünlerimizle destekliyoruz.

Kendinizi veya firmanızı hedef kitlenize ne kadar iyi anlatırsanız o kadar çok etkileşim içinde bulunursunuz. Ekibimiz olarak sizi ve firmanızı en mükemmel şekilde yansıtmak için bir aradayız.