Sosyal Medya |Facebook Twitter Google+ Youtube

ASD Laminant

MİSYON & VİZYON


Misyonumuz;
Türkiye ve Dünyada mobilya ve dekorasyon sektöründeki üretici ve tasarımcıların çözüm ortağı olmak; yenilikçi bakış açısıyla müşterilerin laminat malzemeden beklentisini dünya standartlarında karşılamayı temel almak, insani ve doğal değerlere saygı duyarak ülke, bölge ve dünya ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;
Yatırımlarına ve istikrarlı büyümeye devam ederek üretim kalitesini, çeşitlilik ve kapasitesini arttırmak, marka değerini ve hizmet kalitesini global bir yaklaşımla yükseltmek, kendini sürekli yenileyen deneyimli kadrosu ile farklılıklar yaratarak laminat sektöründe insana ve çevreye saygılı dünya çapında önder, güçlü ve güvenilir bir firma olmak.

 

ÇEVRE

ASD LAMİNAT, sürdürülebilir çevre bilinci ile hareket eden bir firma olarak;
• Sıvı atıklarını kimyasal ve biyolojik arıtma proseslerinde,
• Gaz atıklarını yıkama ve karbon filtre kullanarak,
• Katı atıklarını yönetmeliklere uygun şekilde bertaraf etmektedir.

Laminat üretiminde kullanılan hammaddeler ISO 9001: 2008 belgesine sahip tedarikçilerden ve Kraft kağıtlar FSC sertifikalı üreticilerden satın alınmaktadır.

Laminat üretiminde kullanılan Dekor kağıdı ve kraft kağıtları, kurşun, civa, kadmiyum vb ağır metaller ve ağır kimyasallar içermemektedir.

ASD Laminat; doğal kaynakları, çevre ve toplum sağlığını korumaya yönelik gerekli eğitim ve sertifikasyon çalışmalarına devam etmektedir.